Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 14:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: TRÓJMIASTO - Co to jest ???
PostNapisane: niedziela, 28 marca 2004, 17:46 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 17:10
Posty: 4
W załączeniu dodaje zdjęcia. Dwa robiłem niedawno (wejście jest oczywiście zasypane) a dwa są z 1933 (był to teren niemiecki).
Jeżeli ktoś wie do czego mogłoby to być wejście to proszę o info. :que


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Jeszcze...
PostNapisane: niedziela, 28 marca 2004, 19:55 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 17:10
Posty: 4
Jeszcze zdjęcia....
Jeżeli wiecie to proszę o info.
Pozdrawiam


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Jeszcze 2 ...
PostNapisane: niedziela, 28 marca 2004, 19:58 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 17:10
Posty: 4
Jeszcze raz...


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 28 marca 2004, 22:18 
Offline
Lew morski

Dołączył(a): wtorek, 9 września 2003, 12:54
Posty: 603
Lokalizacja: Gdańsk
kurcze to chyba nie gdansk, ale "na pewno" pisze się oddzielnie - błąd ortograficzny!!! jeszcze wszystkiego nie wiem - z tych niemieckich fotek nic nie widze, ale to moze juz starcza slepota... :pa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 29 marca 2004, 13:11 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): niedziela, 22 czerwca 2003, 00:00
Posty: 711
Lokalizacja: Gdańsk
Witam!
mozesz powiedziec gdzie zrobiłes te fotki? zdaje mi sie ze gdzies widziałem te "betony" ale za cholere nie moge sobie przypomniec gdzie to...

pozdro -=OnyX=-


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: ???
PostNapisane: poniedziałek, 29 marca 2004, 16:54 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 28 marca 2004, 17:10
Posty: 4
Miejsce to znajduje się w Sopocie, niedaleko hotelu Opera (koło Opery Leśnej). "Betony" widoczne na zdjęciach lotniczych z ok 1933 są teraz niewidoczne, zostało tylko zasypane wejście.
Nie wiem czy wiecie, ale na terenie opery leśnej (pod operą, sceną) znajdują się podziemia, w krórych obecnie znajduje sie kawiarnia "Pod Sceną". (do kawiarni tej nie można wchodzić... chyba, że będziecie śpiewali na festiwalu)
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 30 marca 2004, 12:47 
Offline
Lew morski

Dołączył(a): wtorek, 9 września 2003, 12:54
Posty: 603
Lokalizacja: Gdańsk
Ja sie kiedys dobrze bawilem w tej knajpie ( ale nie myslcie ze spiewalem na festiwalu :ups: ) - maja b. kiepska wentylacje - a co to jest moze dowiemy sie w TPS - przy nastepnym spotkaniu. :pa


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 2 maja 2004, 20:01 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 12 marca 2004, 16:33
Posty: 8
Witam
Jestem z Sopotu i też mnie zawsze intrygował ten beton. Może to jakieś wejście?

pzdr


Ostatnio edytowano środa, 15 października 2008, 15:23 przez desmo, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 27 maja 2004, 12:28 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): czwartek, 6 maja 2004, 01:23
Posty: 1642
a może to wejście do zbiornika wodnego takiego jak w dolinie radośći....ale to taka sobie teoria.....


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 12 czerwca 2004, 14:25 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 12 czerwca 2004, 14:04
Posty: 4
Lokalizacja: Gdynia
Czesc:) hej czy ktos z was byłby zainteresowany przejsciem sie po lesie na Oksywiu lub w redłowie? nie musi to byc błąd ortograficzny!!! odkopywanie czegos, ale zwykłe ,,szperanie '' po bunkrach( na marginesie wiem jak bardzo łatwo wejsc na teren wojskowy na kepie redłowskiej) . Prosze odezijcie sie:) :) :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL