Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 13:40

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 4 stycznia 2004, 17:43 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 25 sierpnia 2003, 16:16
Posty: 75
Lokalizacja: Gdańsk
To ze szpadlem w reku czekam na nastepny termin :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Okopokopacz
PostNapisane: wtorek, 9 marca 2004, 01:41 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 10 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 84
Lokalizacja: Prusy
Jestem nadal zainteresowany
Hm dawno temu Pisałem do ciebie ?
Wiosna zaraz:)
sas Elbląg


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 12 czerwca 2004, 14:27 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 12 czerwca 2004, 14:04
Posty: 4
Lokalizacja: Gdynia
Czesc:) hej czy ktos z was byłby zainteresowany przejsciem sie po lesie na Oksywiu lub w redłowie? nie musi to byc błąd ortograficzny!!! odkopywanie czegos, ale zwykłe ,,szperanie '' po bunkrach( na marginesie wiem jak bardzo łatwo wejsc na teren wojskowy na kepie redłowskiej) . Prosze odezijcie sie:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 czerwca 2004, 13:02 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 15 czerwca 2004, 12:59
Posty: 70
Lokalizacja: Gdańsk
Widzę że temat kopania niestety ucichł, jestem tu nowy, i chętny do kopania :) W końcu zbliżają się wakacje :) Tak na poważnie zainteresowałem się tematem dość niedawno, ale mam nadzieje że szybko nadrobie zaległości - ciągnie mnie to niesamowicie :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 16 czerwca 2004, 07:17 
Offline
Lew morski

Dołączył(a): wtorek, 9 września 2003, 12:54
Posty: 603
Lokalizacja: Gdańsk
2 sprawy - jedna bunkierek - wpadlismy do niego na 10 min z Onyxem po drodze ze spotkania TPSu - stan jak przed 20 laty - czesciowo zasypany tzn na podlodze z 1m ziemi, ale zbyt obiecujaco to nie wyglada wiec radze na razie ( sezon w pelni) zostawic temat na zime jak juz nic nie bedzie do kopania. No i druga sprawa, ale to moze jako osobny temat dam zaraz - odkrycie piwniczki z ok. XVIII w. w Gdansku - z tym, ze niestety teren zamkniety dla innych kolegow bo to teren sluzbowy niestety.Pzdr!!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL