Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 08:41

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Gdynia!!!
PostNapisane: sobota, 12 czerwca 2004, 14:27 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 12 czerwca 2004, 14:04
Posty: 4
Lokalizacja: Gdynia
Czesc:) hej czy ktos z was byłby zainteresowany przejsciem sie po lesie na Oksywiu lub w redłowie? nie musi to byc błąd ortograficzny!!! odkopywanie czegos, ale zwykłe ,,szperanie '' po bunkrach( na marginesie wiem jak bardzo łatwo wejsc na teren wojskowy na kepie redłowskiej) . Prosze odezijcie sie:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 czerwca 2004, 16:09 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): wtorek, 2 września 2003, 15:20
Posty: 25
A masz tam wejście "na legalu" czy dziurami? Bo w drugim przypadku radzę uważać - warty mają obchodowe i możesz się naciąć...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 czerwca 2004, 21:30 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 15 czerwca 2004, 12:59
Posty: 70
Lokalizacja: Gdańsk
Jeśli chodzi o Redłowo to ostatnio dokonałem dość znacznego rekonesansu (wszystkiego co poza jednostką :) ) Niestety w największym z bunkrów (na szczycie góry, najbliżej Orłowa) zamknięte są pancerne drzwi które oddzielają największą część tego bunkra (2 duże poziomy) tak że w ten weekend, albo w kolejny (zależnie od sesji :) ) wybieramy się ponownie z ekipą oraz z narzędziami aby je otworzyć. Z informacji zdobytych w sieci wiem że nie zawsze były zamknięte, zresztą nie są zbyt dobrze zamnkięte :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 czerwca 2004, 21:34 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 15 czerwca 2004, 12:59
Posty: 70
Lokalizacja: Gdańsk
I podstawa - aparat z flashem :) Ostatnio mieliśmy kamerę cyfrową, do tego szybko padła nam bateria :/ fotek było niewiele i nie najlepszej jakości (brak flesha, 1 Mpix), są tu: www.glupteam.tk


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 czerwca 2004, 21:58 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): wtorek, 2 września 2003, 15:20
Posty: 25
Żeby wejść do dwukondygnacyjnego schronu wystarczy wam klucz nastawny. Nie zdziwcie się jeżeli spotkacie "mieszkańców", ale da sie dogadać :)
Udanej wyprawy
Pozdrawiam
A


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 czerwca 2004, 22:48 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 15 czerwca 2004, 12:59
Posty: 70
Lokalizacja: Gdańsk
Był przy tych drzwiach klusz, ale za duży, następnym razem bierzemy dużego francuza. Mieszkańców nie widziałem, ale się spodziewam że kiedyś mogę zastać, na dole w elektrowni (?) ewidentnie ktoś mieszka.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 czerwca 2004, 02:47 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 17 czerwca 2004, 17:34
Posty: 112
Lokalizacja: Trio City
joseph bylem wlasnie za tymi dzwiami (ale tylko na tym poziomie) "lokatorzy" nawet kabel od radia sobie przeciagneli. jak chcesz tam wchodzic to sie przygotuj na przemily zapach spalenizny i... moczu :666 powodznia :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 20 czerwca 2004, 15:31 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 15 czerwca 2004, 12:59
Posty: 70
Lokalizacja: Gdańsk
Muszą się dobrze zamykać, bez narzędzi otworzyłem jeden "zamek", ale z drugim był już spory problem. myślę że i tak się tam wybiore, tylko niestety ekipa wybyłą do "ciepłych krajów"


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL