Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 23:10

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 3 lipca 2004, 00:14 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): sobota, 1 listopada 2003, 16:36
Posty: 498
Lokalizacja: Poznań
Jeszcze odnośnie zatoki i półwyspu. Pierwszy raz tam byłem jak miałem 2 latka (czyli ponad 30 lat temu) i pamiętam kupki amunicji po krzakach, właśnie jedno z takich miejsc sprawdziłem i stąd te 240 sztuk pestek mauserowskich. Najwięcej ich było na wysokości przejścia przez zatokę (może niezupełnie przejścia ale ostatnie kilkaset metrów przecież można było przepłynąć) na wysokości Góry Lubek. Obecnie sama Góra jest obsadzona młodziutkimi sosenkami (kilka centymetrów) więc proszę to uszanować i zainteresowanie skierować raczej na zatokę. Gwarantuję że do 300 m od brzegu leży sporo fantów. Około 20 m od brzegu jest przegłębienie do 1,8m (jakieś 10m szerokości) ale przy zakręcie falochronu jest normalne przejście na zatokę tyle że po kilometrze marszu po kolana w wodzie nogi bolą.
Pozdrawiam


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL