Witajcie !
Czy ma ktoś może 100% oryginalne przedwojenne
wiadro kawaleryjskie z okresu II RP ?
Czy był jakiś jeden ustalony wzór czy występowało równolegle parę wzorów ?
Kolejna sprawa to do kiedy po wojnie LWP używało wiader z brezentu ?
W trakcie poszukiwań w rejonie walk 18 P.U. (Krojanty i okolice)
przeszukałem strych opuszczonej chałupy/leśniczówki i znalazłem
takie wiaderko , w pierwszej chwili euforia , po chwili zacząłem się
zastanawiać czy to jednak nie wczesne LWP.
Pozdro
Kuba
fotki już są :
[ img ]
[ img ]
[ img ]
[ img ]