Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 06:38

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 15:09 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
Wykrywacz kupiłam w marcu 2012 czyli pierwszy sezon za mną. Postanowiłam się pochwalić swoimi dotychczasowymi znajdkami...wprawdzie kolegom "po fachu" nie dorównuje i pewnie przez jakiś czas nie dorównam ale i tak jestem bardzo zadowolona:)))


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 15:16 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
No i monetki...


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 15:18 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 17 grudnia 2010, 19:12
Posty: 176
Jak na pierwszy sezon to lepiej niż przyzwoicie :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 15:19 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2013, 10:03
Posty: 280
Bardzo ładnie.Tak trzymaj i samych sukcesów życzę :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 15:26 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
Monety...


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 15:33 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
I jeszcze dwa sreberka...5 marek cieszy najbardziej bo z pierwszego wypadu:)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 16:06 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): poniedziałek, 3 grudnia 2012, 00:23
Posty: 43
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Gratuluje znajdek.
Monety rewelacja.
Ładna kupka boratynek:)

Pozdrawiam i udanych łowów w nowym sezonie.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 17:10 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): wtorek, 3 stycznia 2012, 18:15
Posty: 308
Skromna jesteś ..... ładny zbiorek :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 17:15 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 09:07
Posty: 178
Lokalizacja: Wierzchowiska k. Janowa Lub
Czy monetka Poniatowskiego z 1765 to półgrosz? Jeśli tak to gratuluję :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 17:15 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): poniedziałek, 5 września 2011, 16:47
Posty: 75
Super!!! :D :D :D :D :D :D W tym roku bedzie jeszcze lepiej :1 Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 17:16 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 3 stycznia 2013, 22:02
Posty: 153
Lokalizacja: Podbeskidzie
Piękny pierwszy sezon, tylko pogratulować i życzyć dalszych sukcesów :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 17:20 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 09:07
Posty: 178
Lokalizacja: Wierzchowiska k. Janowa Lub
Chyba jednak grosz można zobaczyć drugą stronę??? Całkiem ładny zbiorek :1 :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 17:34 
Offline
Nabijkożerca

Dołączył(a): czwartek, 23 września 2004, 00:17
Posty: 1571
Pierwsza fotka w wątku, pierwszy z lewej u góry - kluczyk do zegarka kieszonkowego :luv


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 17:54 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
Piotr napisał(a):
Pierwsza fotka w wątku, pierwszy z lewej u góry - kluczyk do zegarka kieszonkowego :luv


a zastanawialam sie co to jest, dzieki za informacje:)

gregor74 napisał(a):
Chyba jednak grosz można zobaczyć drugą stronę??? Całkiem ładny zbiorek :1 :D


Proszę, druga strona grosza.

Dzięki za miłe słowa, na nowy sezon czekam z niecierpliwością.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: czwartek, 21 lutego 2013, 17:58 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 21 grudnia 2011, 16:45
Posty: 1193
Lokalizacja: pomorskie
Super fanty :1 , gratuluję i życzę owocnego nowego sezonu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL