Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 08:13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 17 maja 2013, 15:17 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
c.d.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 17 maja 2013, 15:23 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
a te monetki znalazlam wczoraj, jedna 15cm od drugiej, w miejscu gdzie kiedys staly wiatraki:)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 17 maja 2013, 15:30 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 12 stycznia 2012, 20:16
Posty: 793
Tak to odważnik monetarny a to 2 gie to obrączka gołębia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 17 maja 2013, 15:32 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
rebok26 napisał(a):
Tak to odważnik monetarny a to 2 gie to obrączka gołębia.


obraczka to wiem ale obok niej (po lewej na tym samym zdjeciu) to nie wiem:)

dzieki za odp.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: piątek, 17 maja 2013, 16:46 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): czwartek, 28 marca 2013, 19:13
Posty: 42
Lokalizacja: D.Ś.
to po lewej to resztki jakiejś wpinki,mam kilka podobnych :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:)
PostNapisane: sobota, 18 maja 2013, 23:05 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): piątek, 29 czerwca 2007, 22:10
Posty: 138
Bonton87 napisał(a):

obraczka to wiem ale obok niej (po lewej na tym samym zdjeciu) to nie wiem:)

dzieki za odp.


Wpinka -Blut und Boden


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: wtorek, 21 maja 2013, 18:05 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): środa, 14 lipca 2010, 18:21
Posty: 42
Witam, no ładnie ładnie efekty miłe dla oka to już chyba okolice Zakrzowa i Pawłowic obskoczone :1 teraz lepsze rejony atakujesz i zmiana sprzętu same plusy widzę u koleżanki oby tak dalej pogratulować.Czyli dalej pierwszy wypad jako najciekawszy się zachował :) :) teraz Bona podnieś złotko jakieś i oczywiście sie koniecznie pochwal powodzenia i tak trzymaj.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: poniedziałek, 27 maja 2013, 10:50 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
poszukiwacz300 napisał(a):
Witam, no ładnie ładnie efekty miłe dla oka to już chyba okolice Zakrzowa i Pawłowic obskoczone :1 teraz lepsze rejony atakujesz i zmiana sprzętu same plusy widzę u koleżanki oby tak dalej pogratulować.Czyli dalej pierwszy wypad jako najciekawszy się zachował :) :) teraz Bona podnieś złotko jakieś i oczywiście sie koniecznie pochwal powodzenia i tak trzymaj.


Dzieki:) A zlotko? poki co tylko od czekolady...;) Lepiej pokaz Poszukiwacz swoje efekty kopania....pewnie przez te kilka miesiecy nie jeden dukat sie trafil co?:)) Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 19:25 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
Ostatni wekeend jak dla mnie udany:)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 19:33 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
i jeszcze to...


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 19:40 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
no i jeszcze taka pieczęć, pierwszy raz sie trafila, nie znam sie i nie interesuje za bardzo pieczeciami wiec pewnie poleci dzis na alle...;p albo wymieni sie na monetki;)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 21:08 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): niedziela, 13 września 2009, 09:29
Posty: 2467
Lokalizacja: z Nienacka
Inicjałówka osoby stanu szlacheckiego, używana raczej do prywatnej korespondencji, pewnie XVIIIw , tyle można powiedzieć.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 21:45 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 19:18
Posty: 959
Lokalizacja: warszawka sie klania
ładnie sobie radzisz, gratulacje:) widze ze nałóg Cie wchłonął! :h


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 21:56 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
alex_2013 napisał(a):
ładnie sobie radzisz, gratulacje:) widze ze nałóg Cie wchłonął! :h


dzieki, hobby wciagajace, to prawda...chociaz i tak zbyt rzadko udaje mi znalexc czas i zmobilizowac do wyruszenia w teren;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 22:03 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 19:18
Posty: 959
Lokalizacja: warszawka sie klania
taka kobieta jak Ty to skarb dla kazdego z nas :D , odpadałby problem " Ty sie mna nie zajmujesz, wolisz tylko kopac" :h ech..


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL