Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 07:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 14:21 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2013, 18:04
Posty: 209
Lokalizacja: איך בין פון די ווייסע פּאָדלאַסקאַ.
Będę tu wklejał wszystkie fanty znalezione w pierwszym sezonie z ace 150 :)

PS: Reszta zdjęć później :))


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 14:33 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 31 maja 2012, 13:15
Posty: 157
Lokalizacja: Siedlce Mazowieckie
Jak na pierwszy sezon to nieźle :1 a nawet dobrze.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 15:04 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2013, 18:04
Posty: 209
Lokalizacja: איך בין פון די ווייסע פּאָדלאַסקאַ.
cd


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 15:05 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2013, 18:04
Posty: 209
Lokalizacja: איך בין פון די ווייסע פּאָדלאַסקאַ.
cd


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 15:36 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2012, 18:50
Posty: 294
Dla mnie fanty B O M B A !!!!!! :1

I właśnie takimi trafieniami wykrywka sama się obroni. Niedroga, a skuteczna.
Właśnie zastanawiam się, czy nie warto mieć w zapasie taką wykrywkę, gdy się zdarza to, co mi się przytrafiło, tj. awaria sprzętu. Więc teraz oglądam z przyjemnością inne znajdki i cierpliwe czekam na powrót z serwisu swojej wykrywki. Naprawdę, miło się ogląda takie trafienia. Jeszcze raz gratuluję. :8)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 16:45 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): niedziela, 13 września 2009, 09:29
Posty: 2467
Lokalizacja: z Nienacka
A tam gdzie ta ceramika i kawałek kafla z pierwszych zdjęć, monetek jakichś starszych nie było?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 17:58 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2013, 18:04
Posty: 209
Lokalizacja: איך בין פון די ווייסע פּאָדלאַסקאַ.
Nie , ktoś był szybszy błąd ortograficzny!!! i wykpał :(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 18:02 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): środa, 21 listopada 2012, 20:25
Posty: 110
Lokalizacja: Sanok
Nieżle jak na początek :1 Postaraj się wklejać ostre zdjęcia bo patrząc na niektóre można wzrok stracić .Te dwa orzełki na jednym zdjęciu to wykopki? :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 19:31 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 7 października 2012, 14:11
Posty: 264
Lokalizacja: Pomorskie
:1 pieknie,jednak Ace 150 wymiata...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: poniedziałek, 12 sierpnia 2013, 20:55 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 7 lipca 2013, 20:29
Posty: 14
Witam
Fantów gratuluję i podepnę się pod temat. Mam taka samą odznakę jak na zdjęciu nr 131. Ta w środku taka podłużna pod ta kolorową. Ktoś wie co to jest?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: wtorek, 13 sierpnia 2013, 15:38 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): piątek, 20 maja 2011, 21:13
Posty: 105
Lokalizacja: Choszczno
Piękne plomby !!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: piątek, 16 sierpnia 2013, 11:16 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2013, 18:04
Posty: 209
Lokalizacja: איך בין פון די ווייסע פּאָדלאַסקאַ.
30 min na pole za domem :)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: piątek, 13 września 2013, 16:01 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2013, 18:04
Posty: 209
Lokalizacja: איך בין פון די ווייסע פּאָדלאַסקאַ.
cdn


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: piątek, 13 września 2013, 16:05 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): czwartek, 7 lutego 2013, 18:04
Posty: 209
Lokalizacja: איך בין פון די ווייסע פּאָדלאַסקאַ.
cdn 2


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Pierwszy sezon - Ace 150
PostNapisane: piątek, 13 września 2013, 16:27 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 23 lutego 2013, 15:20
Posty: 248
Lokalizacja: W-wa
Gratulacje, piękne fanty :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL