Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 16:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Powrót na Wilhelmowskie pole
PostNapisane: wtorek, 10 września 2013, 18:55 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 5 listopada 2012, 13:39
Posty: 221
Lokalizacja: Lubuskie...
Z racji tego ,ze grafikowo wolne- [ kobita na pierwszej zmianie]-wykrywka w auto i na pole -poczatkowo lipa,same blaszki i zawleczki od browarków,mysle zmienie poletko=niespodziewajka po dosłownie paru meterkach sygnalik jak h...-garrecik na boczek ,sapereczka i kopanko-monetka,za chwile jeszcze jedna,a potem jeszcze....Najlepsze jest to, ze kiedys dosc starannie -spacerowałem -po tym polu,widocznie sie myliłem....


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Powrót na Wilhelmowskie pole
PostNapisane: wtorek, 10 września 2013, 19:10 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): wtorek, 4 czerwca 2013, 21:49
Posty: 964
a co to za monetki :? słabo widać :h


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Powrót na Wilhelmowskie pole
PostNapisane: wtorek, 10 września 2013, 19:29 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 5 listopada 2012, 13:39
Posty: 221
Lokalizacja: Lubuskie...
Z racji tego ,ze nie czyszcze znalezionych monet ,a nie dysponuje aparatem wysokiej klasy-zapozyczyłem fotki z intera.--dokładnie takie monetki dzis trafiłem.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Powrót na Wilhelmowskie pole
PostNapisane: wtorek, 10 września 2013, 20:43 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): środa, 24 marca 2010, 18:06
Posty: 259
Lokalizacja: manamana
rewelacja miejscwka
:1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Powrót na Wilhelmowskie pole
PostNapisane: środa, 11 września 2013, 07:44 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): niedziela, 25 maja 2008, 22:05
Posty: 262
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie
Gratulacje,monetki wyglądają jak podorane z większej całości .Dobrze tam pochodź bez dyskrymy może
namierzysz coś jeszcze.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Powrót na Wilhelmowskie pole
PostNapisane: środa, 11 września 2013, 08:22 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 12 stycznia 2012, 20:16
Posty: 793
To sie nazywa rozsypana sakiewka piekny traf gratulacje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Powrót na Wilhelmowskie pole
PostNapisane: środa, 11 września 2013, 21:18 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): środa, 21 lipca 2004, 20:01
Posty: 341
Lokalizacja: Lubniewice-Ziemia Lubuska
Czyli 6 groszy, Jerzy Wilhelm (1619-1640) :)
Pięęęęęękna sprawa:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Powrót na Wilhelmowskie pole
PostNapisane: czwartek, 12 września 2013, 09:22 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): wtorek, 11 września 2012, 23:06
Posty: 36
piękny strzał, ja trafilem taką jedną sztuke to cieszylem sie jak dziecko ;)
Jaki region Polski, wielkopolska, lubuskie?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Powrót na Wilhelmowskie pole
PostNapisane: poniedziałek, 7 października 2013, 21:00 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 5 listopada 2012, 13:39
Posty: 221
Lokalizacja: Lubuskie...
Lubuskie--poletko pod Gorzowem :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Powrót na Wilhelmowskie pole
PostNapisane: poniedziałek, 7 października 2013, 21:21 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): wtorek, 4 czerwca 2013, 21:49
Posty: 964
witam nie ma przechodzonych miejscówek nawet na przechodzonej kiedyś coś jeszcze wyjdzie fajne fanty pozdrawiam :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL