Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 08:13

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 22:10 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
alex_2013 napisał(a):
, odpadałby problem " Ty sie mna nie zajmujesz, wolisz tylko kopac" :h ech..


ale za to odpadalaby wymowka : -gdzie ty tyle czasu byles? -kopalem z kolegami...;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 22:17 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): niedziela, 13 września 2009, 09:29
Posty: 2467
Lokalizacja: z Nienacka
No tak, Kolegom ciężko by to było wytłumaczyć, zbyt niezwykłe zjawisko :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 22:24 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 19:59
Posty: 746
Wszystko do czasu :666 Mój mąż też się cieszył, gdy kupowaliśmy mi pierwszy wykrywacz. Ale teraz, gdy jest potomek, a każde chce kopać, no cóż... tzw. konflikt interesów. I dziś słyszę, a nie poszłabyś w sobotę na zakupy, żebym mógł w niedzielę z kumplami pojechać... Albo: baba w domu i baba na wykopkach! Albo: chciałbym pokopać TYLKO z kumplami...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 22:52 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): niedziela, 13 września 2009, 09:29
Posty: 2467
Lokalizacja: z Nienacka
Coś o tym mężu nie szczerze zabrzmiało :) Prosimy foto do identyfikacji, do działu " coś co nie pasuje do niczego" :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 23:10 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 19:59
Posty: 746
Selim napisał(a):
Coś o tym mężu nie szczerze zabrzmiało :) Prosimy foto do identyfikacji, do działu " coś co nie pasuje do niczego" :D

Patrz jaki dowcipniś :P
Ale pomyśl sobie: baba w domu, baba w kuchni , baba w łóżku i k... ta sama w lesie i na polu :666 No można mieć dosyć, zwłaszcza jak się ma już jakiś tam staż :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: poniedziałek, 16 września 2013, 23:24 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): niedziela, 13 września 2009, 09:29
Posty: 2467
Lokalizacja: z Nienacka
Jak się Babę kocha to i w lesie się taką babę zniesie :) a nawet w łóżku ciągle tą samą :D zwłaszcza jeśli baba do rzeczy jest i umi :)
Bo jeśli tylko pozory czyni to prędko szydło z worka wylezie... A ja nic bym przeciw wzystkim wymienionym przez Ciebie sytuacjom nie miał, nawet gdyby do tego jeszcze dołączyć "dziecisków kupę ":D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: wtorek, 17 września 2013, 04:58 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 19:18
Posty: 959
Lokalizacja: warszawka sie klania
borsia napisał(a):
Selim napisał(a):
Coś o tym mężu nie szczerze zabrzmiało :) Prosimy foto do identyfikacji, do działu " coś co nie pasuje do niczego" :D

Patrz jaki dowcipniś :P
Ale pomyśl sobie: baba w domu, baba w kuchni , baba w łóżku i k... ta sama w lesie i na polu :666 No można mieć dosyć, zwłaszcza jak się ma już jakiś tam staż :lol:


tak ewidentnie dośc tej samej :lol: , szczególnie w jednym z wymienionych przez Ciebie miejsc :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: czwartek, 19 września 2013, 00:26 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): środa, 29 sierpnia 2012, 17:10
Posty: 136
Lokalizacja: ZG
Wracając do tematu to widzę że znów zaczynasz kopać... długa przerwa była co? Pozdrówka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: piątek, 20 września 2013, 22:57 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
ialbaoth napisał(a):
Wracając do tematu to widzę że znów zaczynasz kopać... długa przerwa była co? Pozdrówka


No troche ciezko mi wygospodarowac czas a poza tym czaasami efekty mizerne i nie ma sie czym pochwalic;)

Wczorajszy spacer....


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: piątek, 20 września 2013, 23:18 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): poniedziałek, 20 sierpnia 2007, 19:59
Posty: 746
Na forum były podobne eksponaty, nie ma pewności, ale zostały zidentyfikowane jako nieśmiertelniki. Zerknij tu: viewtopic.php?f=41&t=117680&p=728001&hilit=nabijka#p728001http://www.poszukiwanieskarbow.com/Forum/viewtopic.php?f=41&t=117680&p=728001&hilit=nabijka#p728001


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: piątek, 20 września 2013, 23:59 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): czwartek, 1 marca 2012, 00:01
Posty: 33
Lokalizacja: Dolnośląskie
O, nie wpadlabym na to ze to niesmiertelnik;) Dzieki za linka


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Moje ubiegłoroczne skarby:) (i ciąg dalszy)
PostNapisane: sobota, 21 września 2013, 07:41 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 28 sierpnia 2012, 13:33
Posty: 256
Lokalizacja: Łódzkie
Widze że kolekcja się powieksza :) Oby tak dalej :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 87 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL