Teraz jest sobota, 27 czerwca 2026, 14:02

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: W deszczu i błocie
PostNapisane: wtorek, 17 września 2013, 19:57 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 16 maja 2011, 16:50
Posty: 2425
U tytłałem się nie żle dziś,ale dla tego chyba dzwonka się opłaciło.Przytargałem też kamień z jakimiś rysunkami no i trochę tej drobnicy.


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: wtorek, 17 września 2013, 20:46 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): czwartek, 3 stycznia 2013, 02:34
Posty: 371
Lokalizacja: Gdańsk
Gdzie Ty tam widzisz rysunki? Możesz dać lepsze foto z linka zewn ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: wtorek, 17 września 2013, 21:25 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 11 września 2013, 20:28
Posty: 70
no właśnie, patrze patrze i nic nie widze :p


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: wtorek, 17 września 2013, 21:28 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): piątek, 5 kwietnia 2013, 14:44
Posty: 12
jakiś jaskiniowiec rysował mamuta :P


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: wtorek, 17 września 2013, 21:41 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): piątek, 13 kwietnia 2012, 22:24
Posty: 400
Pozdrawiam :666


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: wtorek, 17 września 2013, 21:49 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 30 marca 2013, 18:07
Posty: 85
Lokalizacja: okolice Radomia
dobre te rysunki :lol: :ups: :ups: :lol: :ups:
Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: wtorek, 17 września 2013, 21:53 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): poniedziałek, 16 maja 2011, 16:50
Posty: 2425
na 1szym kamieniu =patrz z godz.trzeciej,u góry jest nawet data,przepraszam że żle ustawiłem zdjęcie i że żeżbiarz błąd ortograficzny - piszemy rzeźbiarz tak to niewyraźnie zrobił :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: wtorek, 17 września 2013, 21:59 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): piątek, 31 sierpnia 2007, 09:27
Posty: 1100
javal66 napisał(a):
i że żeżbiarz tak to niewyrażnie zrobił :lol:


A co to za jeden? ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: wtorek, 17 września 2013, 22:01 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): niedziela, 21 lipca 2013, 23:30
Posty: 375
Lokalizacja: L*****a
Zapewne to Światowid bóstwo pierwszych Słowian, pozostałe trzy głowy nie co błąd ortograficzny - piszemy nieco wytarte...

Wiesz, ostatnio ja tez widziałem orzełka z kawałka metalu i już mi przeszło,spox i gramy dalej :8)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 06:02 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 19:18
Posty: 959
Lokalizacja: warszawka sie klania
kolo ogarnij sie na prawde... pomijając błędy ortograficzne to ciągle widzisz rzeczy których nie ma, smoki, rysunki. Opanuj sie troche, jak na Twój wiek nie wypada :D .Rzeczywistosc jest prostsza niz Ci sie wydaje.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 08:26 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): niedziela, 21 lipca 2013, 23:30
Posty: 375
Lokalizacja: L*****a
Co nie wypada?
Jak to mówią lepiej pożartować jak chorować, no ;)

I bez urazy ten Światowid to jak się domyślasz żarcik był.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 09:11 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 14 września 2013, 10:04
Posty: 17
Lokalizacja: Ostrołęka
Widać rze ta kamienna postać miała trepanacje czaszki bo tam jest dziura :ups:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 09:57 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): wtorek, 25 grudnia 2012, 18:50
Posty: 294
DANON_LSK napisał(a):
Widać rze ta kamienna postać miała trepanacje czaszki bo tam jest dziura :ups:

Dobre! :lol:


Idąc dalej tym tropem, w każdym kamieniu można dopatrzyć się jakiejś rzeźby, kwestia wyobraźni. Osobiście, również nie mogę dojrzeć działalności ludzkiej w tym kamieniu, a jedynie fajną rzeźbę wykonaną przez naturę. ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 11:15 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2012, 18:46
Posty: 604
Lokalizacja: Lemmy Kilmister 70
Heh,masz nie złą wyobrażnie (; mi osobiście się podobał performance z udziałem kamienia (;

Zdrowia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: W deszczu i błocie
PostNapisane: środa, 18 września 2013, 13:12 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): piątek, 3 czerwca 2011, 18:23
Posty: 418
Lokalizacja: Ziemia Lubelska
DANON_LSK napisał(a):
Widać rze ta kamienna postać miała trepanacje czaszki bo tam jest dziura :ups:

"Rze" piszemy tak "że". Ludzie jak wy przechodziliście z jednej klasy do drugiej :?. Toż to kompromitacja :roll: .
A ten kamień jest w całości tworem natury.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL