Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 22:04

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Zniwa na polach
PostNapisane: poniedziałek, 30 września 2013, 18:36 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 2 stycznia 2012, 20:22
Posty: 450
Lokalizacja: opolskie
Trochę się tego nazbierało , i bez kombajnu..


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zniwa na polach
PostNapisane: poniedziałek, 30 września 2013, 18:39 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 20 lipca 2005, 19:50
Posty: 4664
Lokalizacja: Gútþiuda
Konkret :h Dasz zbliżenia talarów?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zniwa na polach
PostNapisane: poniedziałek, 30 września 2013, 18:43 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 2 stycznia 2012, 20:22
Posty: 450
Lokalizacja: opolskie
tak , ale jeszcze nie wszystkie oczyszczone i do tego dobre fotki tylko rano mi wychodzą za 2 dni wstawię te najciekawsze
pozdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zniwa na polach
PostNapisane: poniedziałek, 30 września 2013, 18:58 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): sobota, 26 maja 2012, 19:17
Posty: 48
Lokalizacja: Trójmiasto
Oj robi wrażenie :h , przy kolejnych fotkach chyba dostanę zawału :ups:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zniwa na polach
PostNapisane: poniedziałek, 30 września 2013, 21:05 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): poniedziałek, 3 września 2012, 22:02
Posty: 978
Gadasz to musiał być kombajn :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zniwa na polach
PostNapisane: poniedziałek, 30 września 2013, 21:23 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): sobota, 10 lipca 2010, 19:02
Posty: 355
Lokalizacja: Warszawa
dobrze, ze zrobiles te foty z odleglosci bo z wrazenia to by mi sie chyba kom zawiesil :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zniwa na polach
PostNapisane: poniedziałek, 30 września 2013, 21:28 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 25 listopada 2012, 20:03
Posty: 845
Lokalizacja: Gliwice
Longinus to w opolskim nakopałeś :ups: zdradź no chociaż rąbek tajemnicy i powiedz w jakich rejonach takie cuda wyskakują :h a tak przy okazjo to gratuluję obfitego żniwa .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Zniwa na polach
PostNapisane: wtorek, 1 października 2013, 12:35 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 2 stycznia 2012, 20:22
Posty: 450
Lokalizacja: opolskie
miras134 napisał(a):
Longinus to w opolskim nakopałeś :ups: zdradź no chociaż rąbek tajemnicy i powiedz w jakich rejonach takie cuda wyskakują :h a tak przy okazjo to gratuluję obfitego żniwa .

Zaraz by się zaroiło od kopaczy co dołków nie zasypują i rolnicy pogoniliby mnie z widłami jak to już nieraz było,a tak to ci tyle powiem ze trzeba trochę myslec i szukac , ot i cała tajemnica , proste jak dzwon jak powiadają . ot co.
pozdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL