Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 20:16

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)
PostNapisane: wtorek, 1 października 2013, 20:00 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 1 października 2013, 16:12
Posty: 109
Lokalizacja: Nova Alexandria
Wystarczyło zasięgnąć języka u miejscowych i natrafiłem na miejsce bogate w liczne ciekawostki. Podobno stacjonował tu Sobieski, po nim powstańcy listopadowi i styczniowi oraz carskie wojska. Liczne monetki z lat 20 XX wieku też daja do myslenia o popularności tego poletka=:))


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)
PostNapisane: wtorek, 1 października 2013, 20:02 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2013, 20:30
Posty: 887
Lokalizacja: Kotlina kłodzka
Daj lepsze zdjęcia monetek :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)
PostNapisane: wtorek, 1 października 2013, 20:38 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 1 października 2013, 16:12
Posty: 109
Lokalizacja: Nova Alexandria
Teraz sie moczą w oliwie z oliwek=:) obiecuję że dodam jak najszybciej


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)
PostNapisane: poniedziałek, 7 października 2013, 19:04 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 1 października 2013, 16:12
Posty: 109
Lokalizacja: Nova Alexandria
Kilka fantów ;)


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)
PostNapisane: poniedziałek, 7 października 2013, 19:16 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 14 września 2013, 10:04
Posty: 17
Lokalizacja: Ostrołęka
Fajne fanci jutro ruszam za takim czymś na caly dzien


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)
PostNapisane: poniedziałek, 7 października 2013, 19:22 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 1 października 2013, 16:12
Posty: 109
Lokalizacja: Nova Alexandria
Powodzenia życzę :za ja namierzyłem własnie położenie dawnego folwarku, liczę w ten weekend na owocne poszukiwania ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)
PostNapisane: poniedziałek, 7 października 2013, 19:29 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): czwartek, 5 kwietnia 2012, 13:37
Posty: 125
Lokalizacja: Tyrol Południowy
I to jest profesjonalne podejście , zasięgniecie informacji historycznej i szukamy...
Efekty widać, brawo !
A ja idę na pałe na pole i łażę naiwnie wierzãc w cud rozmnożenia złotych monet :lol:
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Dzisiejsze wykopki z dawnego obozowiska=:)
PostNapisane: poniedziałek, 7 października 2013, 20:22 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 1 października 2013, 16:12
Posty: 109
Lokalizacja: Nova Alexandria
Chodzenie na pałe i wiara w cud że coś wyjdzie to u mnie norma :lol: ale obiecałem sobie że teraz zero spontanu, mapa, mapa, skan z satelity, porównanie, mapa, ksiazki i po miesiącu wyjscie ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL