Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 03:19

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 19:27 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): piątek, 30 września 2011, 13:06
Posty: 418
Niech się kolega przyzna czym go zniszczył - będzie ostrzeżenie dla następnych pokoleń - kwas? kret? gotowanie w jakiejś chemii?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 19:34 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2013, 20:30
Posty: 887
Lokalizacja: Kotlina kłodzka
3 lata w zawieszeniu popełniłeś morderstwo z głupoty :n


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 19:42 
Offline
Chorąży Sztabowy
Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 22:28
Posty: 192
Lokalizacja: Kurpie
Oglądamy wątek z bratem i nie możemy wytrzymać ze śmiechu :lol:
Był mistrz ciętej riposty to jest i mistrz konserwacji :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 19:45 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): wtorek, 11 grudnia 2012, 18:46
Posty: 604
Lokalizacja: Lemmy Kilmister 70
afas napisał(a):
3 lata w zawieszeniu popełniłeś morderstwo z głupoty :n


Za ostro,bardziej z nie wiedzy (;
Każdy z nas ma jakiś taki grzech na swym koncie...choćby początki w monetach.
Myślę że nauczka nie pójdzie w las.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 19:45 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 21 grudnia 2011, 19:49
Posty: 1315
Lokalizacja: powiat łuków
A tyle się pisze czytać forum :roll:
3 lata za mało 15 w sam raz :1
Oby moniaków tak nie traktował kolega :no :drap bo to już będzie profanacja


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 20:38 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 15 października 2012, 20:51
Posty: 81
Mógł już zostać w ziemi...może znalazł by go ktoś inny...kto by go nie zniszczył...ehh


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 20:47 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): sobota, 6 października 2012, 15:05
Posty: 375
Co było i nie jest (bo zostało zniszczone) nie pisze się w rejestr, DAJCIE JUŻ NA LUZ BO TAKIM PISANIEM MOŻECIE TEŻ ZNISZCZYĆ CZYJĄŚ PASJĘ ORAZ PSYCHIKĘ.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 20:59 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): czwartek, 26 października 2006, 09:47
Posty: 987
rade napisał(a):
medal po oczyszczeniu czy ktos wie jak go zakonserwować zeby nie powrocil zielony nalot

Ten pomalować farbą olejną.
Oj wy psikusniki ;)
Lepiej pokaż harnaś papierek Sosnowskiego.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 21:06 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): wtorek, 1 czerwca 2004, 15:31
Posty: 3672
te zdjęcia będą pokazywać archeo na podparcie tezy, że lepiej żeby jednak zabytki pozostały w glebie nawet jeszcze 1000 lat ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 22:38 
Offline
Generał Brygady
Generał Brygady

Dołączył(a): czwartek, 27 września 2012, 20:05
Posty: 759
nie!!! to niemożliwe !!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 22:42 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): sobota, 11 sierpnia 2012, 15:32
Posty: 334
Czym odznakę czyściłeś? Nie, nie chodzi mi o ten medalik czyszczony brzeszczotem, o te drugie... :D


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 22:56 
Offline
Kapitan
Kapitan

Dołączył(a): sobota, 10 lipca 2010, 19:02
Posty: 355
Lokalizacja: Warszawa
Panowie, to nic, kiedyś na wsi dostałem od starej kobity 3 krajcary 1800 r (duży krążek) i lśnił się jak psu jajca. Na pytanie jak go czyściła odpowiedziała, że położyła na chodniku i pocierała butem :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: piątek, 4 października 2013, 23:39 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 8 stycznia 2006, 23:37
Posty: 217
Lokalizacja: Warszawa
Aż trudno uwierzyć :o Taki efekt! Już mi przeszedł atak śmiechu.
To zdjęcie z wiertarką treba pokazywać początkującym z pouczeniem: Nie wiesz jak to nie dotykaj!!!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 06:15 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 5 listopada 2012, 13:39
Posty: 221
Lokalizacja: Lubuskie...
Rzadko kiedy oceniam ludzi,ale to trzeba opisać...Masakra- :evil:----takich ,,amatorów" normalnie bym karał.......


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 07:05 
Offline
Chorąży
Chorąży

Dołączył(a): wtorek, 21 lutego 2012, 17:01
Posty: 138
Lokalizacja: mazowieckie
to się nazywa MAM TALENT!!ale kwas.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL