Teraz jest środa, 24 czerwca 2026, 22:55

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Debiut w polu.
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 12:47 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 30 września 2013, 20:59
Posty: 20
Lokalizacja: Loebau, Allestein
Wczoraj po raz pierwszy "szukałem skarbów". Efektem dwugodzinnych poszukiwań, są te oto fanty:


Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Debiut w polu.
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 13:07 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 18 marca 2013, 20:01
Posty: 24
Lokalizacja: Mieroszów
Ja pierwszym razem nakopałem się polmosów hehe :1 pozdro


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Debiut w polu.
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 14:20 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 10 grudnia 2011, 21:04
Posty: 3877
Lokalizacja: Opole
Niesamowite znaleziska :lol:
Bogata miejscówka. Na twoim miejscu innej bym nie szukał.
Rada na przyszłość- nie wrzucaj tak cennych fantów na forum bo jeszcze jakieś służby sie Tobą zainteresują :cop


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Debiut w polu.
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 16:12 
Offline
Podporucznik
Podporucznik

Dołączył(a): piątek, 25 marca 2011, 22:05
Posty: 283
Lokalizacja: ILAWA /BRUKSELA
Sebik co sie nabijasz z kolegi?Twoj pierwszy raz tez pewnie był podobny obrobi sie kolega z czasem to i bedzie co oglądać ;) pozdrawiam Marek


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Debiut w polu.
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 16:13 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): piątek, 25 stycznia 2013, 21:47
Posty: 212
Moj pierwszy wypad to 7lusek od mausera i kilka prl,Kazdy innaczej zaczyna i kazdy innaczej konczy


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Debiut w polu.
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 16:18 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 5 listopada 2012, 13:39
Posty: 221
Lokalizacja: Lubuskie...
Fajne fanciorki :1 ---a tak poważnie- zmienil bym miejscówkę albo wykrywkę.....coś mi sie wydaje ze kolega po polu ,spaceruje z neodymkiem :ups: hi hi


Ostatnio edytowano sobota, 5 października 2013, 16:25 przez etrom2, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Debiut w polu.
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 16:24 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): sobota, 10 grudnia 2011, 21:04
Posty: 3877
Lokalizacja: Opole
GALIENUS napisał(a):
obrobi sie kolega z czasem to i bedzie co oglądać ;)

Święta prawda :1 Czekam na tę chwilę z niecierpliwością.
Bardzo lubię oglądać " pierwsze razy " kolegów. Wiele razy dziwiłem się na widok super fantów znajdywanych na pierwszych wypadach , ale nie rozumiem po co wrzucać na forum każdy znaleziony złom. Co to ma na celu? Udowodnienie że wykrywka zadziałała czy to że się trafiło na miejscówkę do d..y?
Pozdrawiam i życzę bardziej udanych wypadów z wykrywką.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Debiut w polu.
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 17:01 
Offline
Podpułkownik
Podpułkownik

Dołączył(a): poniedziałek, 2 stycznia 2012, 20:22
Posty: 450
Lokalizacja: opolskie
Od czegos trzeba zacząc ,nie przejmój się , jescze zadziwisz samego siebie ,z czasem nabierzsz wprawy i niejeden ciekawy fant trafisz ,tylko bądz wytrwały ,życzę ci powodzenia,hej
pozdr


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Debiut w polu.
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 18:23 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): poniedziałek, 30 września 2013, 20:59
Posty: 20
Lokalizacja: Loebau, Allestein
sebik napisał(a):
Niesamowite znaleziska :lol:
Bogata miejscówka. Na twoim miejscu innej bym nie szukał.
Rada na przyszłość- nie wrzucaj tak cennych fantów na forum bo jeszcze jakieś służby sie Tobą zainteresują :cop




Hmm, widzę, że kolega sebik i inni od razu byli "mistrzami" w odnajdywaniu fantów. Tylko nie wiem, po co te aluzje i uszczypliwości. Jako starsi stażem i doświadczeniem, powinniście , wydaje mi się troszkę inaczej podejść do "świeżaka". Pozdrawiam Maximus!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Debiut w polu.
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 18:30 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): środa, 2 stycznia 2013, 20:30
Posty: 887
Lokalizacja: Kotlina kłodzka
Maximus nie łam się ci co teraz się nabijają na początku to samo wyciągali ja jak znalazłem pierwszego fenisia to myślałem że pana boga za nogi złapałem za jakiś czas wszyscy będą ci graty wysyłać nie przejmuj się powodzenia :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Debiut w polu.
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 18:33 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): środa, 18 lipca 2012, 21:15
Posty: 102
widzę że stary wychodek się rozpadł, kawałki zawiasów łańcuszek od zamykania super .......działka ogrodnika pewnie hihi :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Debiut w polu.
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 18:36 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): czwartek, 4 marca 2010, 19:50
Posty: 2212
Lokalizacja: laski,piaski i karaski
maxsimus,nie słuchaj docinek,nie załamuj się,trenuj i wyciągaj wnioski z poszukiwań a z czasem,pokażesz co potrafisz,tak że tym docinającym,szczena opadnie.Ja też byłem,nieco rozczarowany,pierwszym fantem a było to na leśnej drodze,ace250,program-biżuteria,sygnał piękny i wykopałem szprychę rowerową z nakręconym,mosiężnym nyplem.Po pewnym czasie,zacząłem wydobywać,prawdziwą biżuterię.Powodzenia.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Debiut w polu.
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 18:38 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): czwartek, 5 kwietnia 2012, 13:37
Posty: 125
Lokalizacja: Tyrol Południowy
Spoko, znaleziska sa ,a to jest najwazniejsze ! Moj debiut to drut i kilka polmosow ale bylem happy. Glowa do gory :1 Nie przejmuj sie , kazdy ma prawo miec zlosliwy humor, coz natura Polakow taka jest. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: Debiut w polu.
PostNapisane: niedziela, 6 października 2013, 20:08 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): środa, 21 grudnia 2011, 16:45
Posty: 1193
Lokalizacja: pomorskie
Maximus, życzę owocnych wypadów a takie będą na pewno :1 Pozdrawiam Walbor62.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL