Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 03:18

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 22:29 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): czwartek, 12 lipca 2012, 16:23
Posty: 19
No comments :666 żart z piekła rodem.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 22:53 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): sobota, 16 lutego 2002, 01:00
Posty: 3389
Lokalizacja: Bytom
:1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 23:18 
Offline
Radkoff Pierwszy Wielki

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 13:44
Posty: 2560
Lokalizacja: Belfast - Ulster Northern Ireland
A kto czyścił ten z dziurami :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 23:24 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): niedziela, 10 czerwca 2012, 21:56
Posty: 40
dostalem go od kolegi nie pytalem kto go wyczyscil ale jak zobaczylem jak to zrobil to wiedziale ze musze to wykorzystać :666 :666 :666 :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: sobota, 5 października 2013, 23:41 
Offline
Sierżant Sztabowy
Sierżant Sztabowy

Dołączył(a): sobota, 18 sierpnia 2012, 15:15
Posty: 80
Ukłon jajcarzowi a karcer kumplowi :1 :lol:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: niedziela, 6 października 2013, 00:53 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 19 czerwca 2002, 00:00
Posty: 2064
Lokalizacja: Gliwice
Też się nabrałem, nawet rodzinie pokazałem zdjęcia, jak "jakiś matoł" sponiewierał fajny medal.
Przepraszam.
Ale w sumie wyszło chyba dobrze, bo zahuczało na PS, i na pewno "nowi konserwatorzy" po jego przeczytaniu 5 razy się zastanowią zanim coś wyczyszczą.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: niedziela, 6 października 2013, 01:00 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): sobota, 2 maja 2009, 01:25
Posty: 1615
Lokalizacja: Londyn
A ja dla odmiany podziekuje, tak dobrze sie juz dlugo nie usmialem jak w momencie, gdy zobaczylem ten medal z wiartarka w tle :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: niedziela, 6 października 2013, 09:05 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): sobota, 23 marca 2013, 19:18
Posty: 959
Lokalizacja: warszawka sie klania
rade napisał(a):
medal po oczyszczeniu czy ktos wie jak go zakonserwować zeby nie powrocil zielony nalot



:h jak sie bawic to sie bawic, na bogato:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: niedziela, 6 października 2013, 13:23 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): poniedziałek, 19 lipca 2004, 10:08
Posty: 993
Lokalizacja: mazovia
Żart udany, chociaż przyznam że ciśnienie i mi się podniosło jak zobaczyłem to zdjęcie z wiertarą ;)
niestety są i takie wątki, które nie kończą sie tak dobrze jak ten... np. tu http://detektorysci.pl/odznaki-medale/o ... /#msg30040
napoleoński orzeł wytrawiony jakimś świństwem, w dodatku właściciel przekonany, że wykonał świetną robote :roll:


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: niedziela, 6 października 2013, 16:44 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 5 listopada 2012, 13:39
Posty: 221
Lokalizacja: Lubuskie...
Chyle czoła i zwracam honor----psikus udany ha ha. :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: niedziela, 6 października 2013, 16:59 
Offline
Starszy Sierżant
Starszy Sierżant

Dołączył(a): środa, 17 marca 2010, 17:32
Posty: 79
:1 :1 :1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: niedziela, 6 października 2013, 17:39 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): sobota, 14 września 2013, 10:04
Posty: 17
Lokalizacja: Ostrołęka
Wystarczyło cifem na miękkiej szmatce i by bylo git


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł: Re: dzisiejszy wypad
PostNapisane: niedziela, 6 października 2013, 18:01 
Offline
Starszy Chorąży Sztabowy
Starszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): niedziela, 8 stycznia 2006, 23:37
Posty: 217
Lokalizacja: Warszawa
Tak mnie troszkę dziwiło to zdjęcie z wiertarką w tle ale jednak dałem się nabrać!
:1
Pozdrawiam rade!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL