Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 09:23

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 14 kwietnia 2003, 13:35 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 24 stycznia 2003, 01:00
Posty: 527
Nie kumam powyższego postu. <IMG SRC="/Forum/phpBB/images/smiles/icon_confused.gif">


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 15 kwietnia 2003, 21:20 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 13 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 2
Czasami sam siebie nie kumam:). Ale prawda jest taka że nigdy nie byłem we Włodarzu. To że będzie teraz udostępniony dla szerokiego grona szanownych turystów-to już nie dla mnie. Do kitu:(


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 16 kwietnia 2003, 10:49 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 24 stycznia 2003, 01:00
Posty: 527
<IMG SRC="/Forum/phpBB/images/smiles/icon_lol.gif">


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 17 kwietnia 2003, 19:43 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 23 lipca 2002, 00:00
Posty: 19
Lokalizacja: Dolny Śląsk
....A`propos kumania, aczkolwiek raczej chciało by się powiedzieć kumkania - bo chodzi mi o "Żabnik" i domniemane wejście do kompleksu (sztolnia nr 5). Swego czasu czynności braci grzebiącej w tym miejscu zmierzały do rozwiązania zagadki i krążących domysłów. I co dalej? Może obecny "opiekun" Włodarza pokusi się o kontynuację wspomnianej eksploracji?! No cóż , pożyjemy -zobaczymy. Pozdrowionka!!!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 17 kwietnia 2003, 23:02 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): piątek, 15 lutego 2002, 01:00
Posty: 304
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Z Żabnikiem nie jest źle - nie znajduje się na terenie dzierżawionym, więc zawsze można pokopać <IMG SRC="/Forum/phpBB/images/smiles/icon_biggrin.gif"> Tylko w czasie kopania trzeba się uzbroić w cierpliwość - sporo tam w ziemi drutu zbrojeniowego - wiem, bo sam kopałem <IMG SRC="/Forum/phpBB/images/smiles/icon_smile.gif"> <BR> <BR>pozdro <BR>Muzzy


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 18 kwietnia 2003, 20:05 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 5 lipca 2002, 00:00
Posty: 36
witam, <BR> <BR>a co znajduje się na terenie dzierżawcy ?? <BR> <BR>A tak na marginesie, jeśli ktoś teraz znalazłby kolejne wejście do systemu to byłoby ono "bezpańskie" czy wliczało by się do wydzierżawionego systemu <IMG SRC="/Forum/phpBB/images/smiles/icon_smile.gif">:) <BR> <BR>mokrego śmingusa <BR>Abab <BR> <BR>ps. jakby ktoś się chciał pochlapać będe w sowich


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 18 kwietnia 2003, 22:35 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): piątek, 15 lutego 2002, 01:00
Posty: 304
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Z rozmowy przeprowadzonej ostatnio wynika, że dzierżawca dzierżawi kompleks, małe działki wokół wejść i hałdę z urobkiem przy czwórce. <BR> <BR>pozdro <BR>Muzzy


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 22 kwietnia 2003, 20:40 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 23 lipca 2002, 00:00
Posty: 19
Lokalizacja: Dolny Śląsk
..Jeżeli chodzi o "teren działań" obecnych włodarzy Włodarza to jest ogrodzony i oznakowany (ZAKAZ WSTĘPU !)pas drogi przed sztolniami 1,2 3,4 i teren nad nimi z wyłączeniem głównej drogi leśnej oraz Żabnik ten przy jedynce patrząc od płd. - zach. Będąc na małym rekonesansie na własne oczy mogłem zobaczyć zakres prowadzonych robót i trzeba przyznać, że jest on imponujący, a teren niepodobny do "Naszego " Włodarza, który znamy z eskapad. Ciekawskich Tego nowego wypada zaprosić w czerwcu, bo na ten miesiąc przewidywane jest otwarcie kompleksu dla szerokiej rzeszy turystów. Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 24 kwietnia 2003, 17:36 
Offline
Sierżant
Sierżant

Dołączył(a): wtorek, 16 kwietnia 2002, 00:00
Posty: 62
WITAM!! <BR>Informacja w trakcie odkopywania zawału przy wejściu nr IV natrafiono na podkłady kolejowe,fragmenty rur oraz niewielki krąg wymurowany z cegieł wyglądający na zamurowaną studnie lub coś innego?? <BR>____________________________________________- <BR>Przetarg wygrał inwestor z Ludwikowic Kłodzkich.Zgodnie z podpisaną umową na czas (nieokreślony!??)będzie zarządzać CENTRUM MUZEALNO-TURYSTYCZNE "OLBRZYM" <BR>_____________________________________________ <BR>Jako ciekawostkę mogę nadmienić że na przeciw sztolni nr IV na hałdzie powstanie skansen militariów,armaty,czołg i przejaszczka wojskowym transporterem!!? <BR>Pozdrawiam <BR>PERKUN


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 27 kwietnia 2003, 23:22 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): poniedziałek, 21 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 175
Ciekawe czy ów inwestro kupi z czasem równiez tereny w swoich Ludwikowicach??? tam tez sa bardzo(naprawde) ciekawe obiekty:)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 7 maja 2003, 08:46 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): środa, 9 października 2002, 00:00
Posty: 45
Sobon tez jest w porządku, żeby tylko go nikt nie kupił:). To taki interesujący obiekt.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 7 maja 2003, 18:17 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): piątek, 15 lutego 2002, 01:00
Posty: 304
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Witam <BR>Nie jestem do konca pewien, ale ktos ze znajomych wspominal mi, ze jednak teren na gontowej jest chyba oddany w dzierzawe. A co do wlodarza to po rozmowach w czasie zlotu mam informacje, ze sam wlasciciel nie wie jak do niego podejsc - nie jest zdecydowany, czy osuszac, czy nie, poza tym na 99% nie bedzie otwarty w terminie podanym wczesniej - termin podali po to, aby latwiej wygrac przetarg. <BR> <BR>podro <BR>


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: sobota, 10 maja 2003, 20:53 
Offline
Kapral
Kapral

Dołączył(a): czwartek, 23 maja 2002, 00:00
Posty: 23
Lokalizacja: Wrocław
Panowie Soboń nie jest wykuty w piaskowcu lecz tak jak wszystkie inne w gnejsie( poza Gontową ).Jest tylko bardzo płytko więc może z czasem sie zawalic .Gontowej nikt nie wynajmie ponieważ aby otworzyć trasę podziemną trzeba mieć odbiór nadzoru górniczego.moim zdaniem los gontowej jest już przesądzony i tylko kwestią czasu jest duży obwał.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 11 maja 2003, 20:07 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): piątek, 15 lutego 2002, 01:00
Posty: 304
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Quote:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> <BR>On 2003-05-10 20:54, maro napisał: <BR>Gontowej nikt nie wynajmie ponieważ aby otworzyć trasę podziemną trzeba mieć odbiór nadzoru górniczego.</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR><TR><TD><HR></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End --> <BR> <BR>Witam <BR>Niezależnie od rodzaju skał w którym jest wykuty dany kompleks zawsze potrzebny jest nadzór górniczy - nikt nie będzie ryzykował sprawy w sądzie w razie jakiegoś wypadku. Dodatkowo co jakiś czas w otwartych obiektach robione są kontrole i usuwane są luźne odłamki ze stropów. O ile dobrze pamiętam to np. w Rzeczce taka operacja jest przeprowadzana co 3 miesiące. <BR> <BR>pozdro <BR>Muzzy


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 12 maja 2003, 17:49 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 23 lipca 2002, 00:00
Posty: 19
Lokalizacja: Dolny Śląsk
....Do Muzzy`ego ! <BR>Wiem z forum, że swego czasu kopałeś przy tzw. 5 (kolejne prawdopodobne wejście do Włodarza), ale na wskutek problemów technicznych (min. pęty zbrojeniowe) prace zostały przerwane. Może orientujesz się co lub kto stoi z przyczyną zawalenia wejścia do 4-ki ? ....A jeszcze jedno pytanie, ta para kaczor+ kaczka (kaczorzyca) pięknie się komponująca w Żabniku to twoja sprawka ? <IMG SRC="/Forum/phpBB/images/smiles/icon_lol.gif"> <BR>Pozdrowionka dla eksploratorskiej braci ! <IMG SRC="/Forum/phpBB/images/smiles/icon_biggrin.gif"> <BR>


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL