Teraz jest czwartek, 25 czerwca 2026, 20:36

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Armand Explorer
PostNapisane: środa, 30 listopada 2005, 22:47 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 24 listopada 2005, 18:56
Posty: 107
...


Ostatnio edytowano sobota, 17 lutego 2007, 23:59 przez kamil1, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 30 listopada 2005, 23:07 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Panie Wojtku,

Jesli już ma być reklama, to niech nie obraża inteligencji czytających.

dzięki. :cop

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 30 listopada 2005, 23:31 
Offline
Generał Broni
Generał Broni

Dołączył(a): niedziela, 9 stycznia 2005, 17:27
Posty: 1721
Lokalizacja: Bikini Dolne
To prowokacja ze strony przeciwników armanda :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 1 grudnia 2005, 00:01 
Offline
Major
Major

Dołączył(a): sobota, 31 stycznia 2004, 20:44
Posty: 445
Lokalizacja: Szczecin
Słuchaj, Kamil1, może podzielisz się swoimi rewelacjami ale na pw, bo moim pierwszym też był armand ale moje odczucia były całkiem inne. Więc może dowiem się czegoś o czym nie wiem. Faktycznie , taki post można poczytywać jako prowokację lub kryptoreklamę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 1 grudnia 2005, 00:09 
Offline
Specjalista
Specjalista

Dołączył(a): niedziela, 12 października 2003, 02:31
Posty: 1150
Lokalizacja: Warszawa / Betlahem / Amman
Mam na imie Janek i tez mam 15 lat ................ :jump


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 1 grudnia 2005, 00:11 
Offline
Główny Moderator
Główny Moderator

Dołączył(a): sobota, 7 sierpnia 2004, 17:30
Posty: 3836
Lokalizacja: Warszawa, Sochaczew, Lodz, Rogacze, Przystan-Stawki , Sukowate
problem w tym ze jak to jest pierwszy wykrywacz to "super spisywanie sie" moze oznaczac ze czlowiek cieszy sie ze znalezienia kilku lusek albo innego badziewia, moze brak punktu odniesienia ??? wykrywacz jest super bo jak cos wystaje z ziemi to pomaga nie przeoczyc tego :)
tak czy inaczej zanim zniechecisz sie do szukania polecam sprawdzenie jak dzialaja inne wykrywacze w podobnej cenie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 1 grudnia 2005, 00:15 
Offline
Główny Administrator
Główny Administrator

Dołączył(a): wtorek, 15 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 4353
Lokalizacja: Gliwice
Panie Oksieńciuk to jakaś świąteczna promocja ?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 1 grudnia 2005, 12:06 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
Spokojnie. Wasze wypowiedzi nie zostawiły suchej nitki na kamilu, niech i tak będzie. Czy to jego własna wypowiedź, czy inspirowana... Nie ważne, gdyby to miała być prowokacja, to chyba i tak się nie udała.

Co ciekawe ta wypowiedź nic w zasadzie nie wnosi. Dwa ogólnikowe stwierdzenia, że wykrywacz dobry i rok urodzajny. No cóż - każdy ocenia według własnych kryteriów. Ja o swoim sprzęcie powiem to samo. Ba! Mając już trzeci z kolei wykrywacz muszę przyznać, że pod koniec każdego roku, z każdym wykrywaczem mogłem powiedzieć to samo... :skromny No może trochę przesadziłem, z jednym wykrywaczem tak różowo nie było - ale nie będę już kopał leżącego. ;) To było parę lat temu i zakładam, że każdy ma prawo do rehabilitacji - jednak w moim odczuciu nie może się to odbywać tak, jak pokazuje przykład tego wątku. :no

Zakładam, że wątek ten nie jest już kryptoreklamą, bo ani nie ma tu utajenia intencji, ani reklamy. Zostawmy tą sprawę jak jest, bez niepotrzebnego drażnienia nerwów.

Sytuacja generalnie w tym forum jest patowa. Wiele tematów jest be - nie do poruszenia, bo albo wjeżdża reklama, albo zaczynają się kłótnie (sam nie wiem co gorsze). Marti w wątku obok dokonał trafnej oceny sytuacji. Niestety nie zgodzę się z pomysłem likwidacji tego forum - jest potrzebne. Jest ciężkie do moderowania, praktycznie nie ma też moderatora, nad czym boleję i się mocno zastanawiam co z tym fantem zrobić.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 1 grudnia 2005, 12:30 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): wtorek, 9 lipca 2002, 00:00
Posty: 655
Lokalizacja: Gliwice
Witam,

Nikt tutaj nie dołuje Kamila. Jeśli ta wypowiedź nie jest inspirowana, to nasze uszczypliwe uwagi niech będą formą krytyki postów w których wykrywacz jest chwalony bez podania jakichkolwiek informacji.

Post Kamila był czysto propagandowy. Nawet jeśli intencje były szczere, to na forum nie powinien się znaleźć.

Myślę że każdy chętnie poczyta co znalazł Kamil, jakie ma uwagi po używaniu wykrywacza, co mu się podoba, a co nie.

Osobiście nie mam nic przeciwko temu co zrobił Armand wstawiając reklamę swojego wykrywacza. Każdy widzi styl w jakim zostało to zrobione i każdy może ocenić wiarygodność takiego wpisu

Kiepsko natomiast trawię entuzjastyczne (bądź krytykanckie) opinie szeregowców, którzy nie wiadomo kim tak naprawdę są i czy aby nie reprezentują czyichś interesów.

pzdr,

proscan


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 1 grudnia 2005, 12:59 
Offline
Administrator Honorowy
Administrator Honorowy

Dołączył(a): środa, 27 marca 2002, 01:00
Posty: 3264
proscan napisał(a):
Witam,

Nikt tutaj nie dołuje Kamila. Jeśli ta wypowiedź nie jest inspirowana, to nasze uszczypliwe uwagi niech będą formą krytyki postów w których wykrywacz jest chwalony bez podania jakichkolwiek informacji.

Post Kamila był czysto propagandowy. Nawet jeśli intencje były szczere, to na forum nie powinien się znaleźć.

Po takiej krytyce - czy jest sens to usuwać? ;)

proscan napisał(a):
Myślę że każdy chętnie poczyta co znalazł Kamil, jakie ma uwagi po używaniu wykrywacza, co mu się podoba, a co nie.

Właśnie. Też tak uważam, tylko ile osób się pokusi o napisanie tego tekstu. Niewiele. Nie chce się nikomu. Łatwiej jest coś skrytykować, pokłócić się, rzucić jedno zdanie czy hasło i się gorączkować. Przysiąść się i napisać jakiś tekst już nikomu się nie chce. :n A szkoda, bo nawet takie jednostronne, ale rzetelnie napisane opinie są bardzo dobre - choćby dla weryfikacji własnych czy czyichś wyobrażeń na taki temat.

proscan napisał(a):
Osobiście nie mam nic przeciwko temu co zrobił Armand wstawiając reklamę swojego wykrywacza. Każdy widzi styl w jakim zostało to zrobione i każdy może ocenić wiarygodność takiego wpisu

Kiepsko natomiast trawię entuzjastyczne (bądź krytykanckie) opinie szeregowców, którzy nie wiadomo kim tak naprawdę są i czy aby nie reprezentują czyichś interesów.

Ja również. Jednak nie mam dowodu, że kamil to Armand, albo że działał w porozumieniu. ;) Jedyne co mogę zrobić, to zauważyć dla przyszłych autorów podobnych postów, że każdy taki tekst będzie w ten sposób tu traktowany: tzn. niepoważnie, jako kryptoreklama, prowokacja bądź bzdura. I już. :666


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 1 grudnia 2005, 16:01 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 24 listopada 2005, 18:56
Posty: 107
Nie wiedzialem, że to co napisze będzie uznane za kryptoreklame. Chodzilo mi o to, żeby ktoś napisal mi co myśli o tym wykrywczu. Jakie są plusy i minusy itp.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 1 grudnia 2005, 16:10 
Offline
Weteran
Weteran

Dołączył(a): sobota, 19 czerwca 2004, 21:33
Posty: 878
Lokalizacja: TKM
kamil1 nie zadałeś pytania więc nikt nie wiedział że to było pytanie.
Następnym razem inaczej pisz bardziej zrozumiale ;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 1 grudnia 2005, 16:24 
Offline
Młodszy Chorąży
Młodszy Chorąży

Dołączył(a): czwartek, 24 listopada 2005, 18:56
Posty: 107
Dzięki za rade :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL