Van Worden napisał(a):
Poniżej mail, który dostałem od pomysłodawcy w którym sugeruje aby w drodze eksperymentu włożyć do standardowego podłokietnika n.p. zwinięty ręcznik, podnosząc w ten sposób ramię i zmieniając środek ciężkości. Andy jest bardzo doświadczonym eksplorerem (fanty mówią za siebie) i nie boi się przyznać, że eksy mają oprócz niewątpliwych zalet także swoje mankamenty.
mam explorera juz 5 lat , nie jestem jednym z tych , którzy co niedzielę mają czas , po prostu praca mi na to nie pozwala .
ale zawsze mam problemy będąc w lesie , już po krótkim czasie boli mnie ramię .
zawsze myślałem , że brak treningu . ale teraz już wiem dlaczego .
jutro jadę akurat na Warmię i wypróbuję tą wersję .