Robi napisał(a):
Jedyna rada to stosowanie się dealerów do regulaminu forum, a nie jego nagminne łamanie.
Lamanie? I to nagminne? Ktory to?
W poprzedniej "dyskusji" nawet sie nie odezwalem , a chcialem Ciachowi przyp....
Kiedys ustalono nie powinno byc podpisow kto jest czego handlowcem-bylem przeciwny i nadal twierdze ze powinno oprocz "kwatermistrz" byc czym handluje-i kazdy wiedzialby ze zachwalajacy sprzet XXX jest dilem XXX i na jego wypowiedz trzeba patrzec "przez pryzmat"
Swoja droga-czepiamy sie wykrywaczy-a prawdziwa kasa jest na fantach-pokaz na forum ciekawy wykop-a zaraz dostaniesz kilka ofert zakupu...od kolekcjonerow??? Raczej nie sadze