Teraz jest piątek, 26 czerwca 2026, 03:56

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cewka eliptyczna 10x5" Troy
PostNapisane: poniedziałek, 20 listopada 2006, 18:39 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 15:10
Posty: 176
Witam,
Mam możliwość zakupu takiej cewki.
Pytanie do osób znających taki zestaw:
-Czy jest to warty grzechu dodatek jeśli 7 cali i 9 już jest na wyposażeniu ???
Z góry dzięki za pomoc,
Pozdrawiam,
wicja1.
P.S
Czy ktoś z "góry" może mi wyjaśnić o co chodzi z tymi punktami czy głosami ??? :nicnie


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 20 listopada 2006, 20:27 
Offline
Starszy Chorąży
Starszy Chorąży

Dołączył(a): niedziela, 9 lutego 2003, 01:00
Posty: 142
Witam,
Mam tą cewkę w swoim x5. Z zalożenia powinna być nieco bardziej czula na drobiazgi (np biżuterię) od standartowej i lepiej sobie radzić w zaśmieconym terenie i gruncie mocniej zmineralizowanym. Tak to wygląda z zalożeń, ja w praktyce dużych różnic nie zauważylem może dlatego że mikroskopijnych kolorków raczej nie kopię, z ogródkowych testów wynika że duże monety i inne większe kolory lapie nieznacznie plycej niż 9' ale różnica nie jest duża co jest milym zaskoczeniem. Używam jej w mocno zaśmieconym terenie, miejscach po nieistniejących już domostwach bo też teoretycznie powinna tam być lepsza z racji że to cewka DD i jej szerokość to ok12cm lepiej separuje sygnaly w zaśmieconym terenie. Jest też lżejsza od 9' i wykrywacz z nią jest to już XXXLight, ze względu na gabaryty świetnie też penetruje sie nią różne zakamarki przy kamieniach drzewach i nierównym terenie.
To tyle ode mnie, może Van Worden coś jeszcze napisze bo pamiętam że dobrze wypowiadal się o tej cewce.
Moim zdaniem jeśli cena jest atrakcyjna to warto ją dolączyć do kompletu, może się sprawdzić w miejscach z nierównym uksztaltowaniem terenu i innymi przeszkodami nawet jeśli są już przeczesane koncentrykami, w oparciu o wlasne doświadczenia z cewkami DD mogę napisać że wyciągnąlem przy ich pomocy kilka fajnych fantów znajdujacych się tuż przy samym drzewie lub starym fundamencie mimo że wcześniej byly one na 100% czesane przez innych ale raczej na koncentrykach.

pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 20 listopada 2006, 20:33 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Nic dodać nic ująć :1 Jeśli tylko cena jest ok, to polecam :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL