|
A tam Hazras, od razu Hazras :jump
Model już dosyć długo nie produkowany ( a raczej skladany). Jeżeli chodzi o militarke (bo do tego jest bardziej przeznaczony) to na prawde jest bardzo dobry, przy czym wykrywacz bardzo mocny i trwały. Na drobnice sprawuje się dosyć dobrze, wpadło dosyć fantów, guziczki monetki itp, aczkolwiek jakoś mi tu nie dyma ta cewka, okrągłe to takie i pełne hehe. Ale jednak czegoś mi w nim brakuje. No jeżeli chodzi o ergonomie to mi (nie wiem jak innym) niezbyt pasuje kształt i położenie el. boxu'u. Przy położeniu na ziemi trzeba uważać na śrubki bo u mnie łątwo je zabrudzić no i często musze je leciutko odkręcać w celu przeczyszczenia. Broń boże jeszcze by podrdzewiały. Dosyć wielkim plusem w RF jest pinpoint, jak dla mnie dobrze sie sprawdza. Ogólnie jak miał bym ją ocenić w skali do 10 pkt. to dał bym jej te 7,5 pkt. max. Ale na prawdę uważam że wykrywacz jest dobry i przyjazny jeżęli chodzi o drobnice i militarke oczywiście :1 W przyszłości (około maja przyszłego roku) zamierzam kupić nowy sprzęt, dylemat z jego kpnem pozostaje, bo co rush jakijśinny sprzęcik mi na oko wpada. Ostatnio nawet Rutus Solaris :luv
PS. I najważniejsze, jeżeli chcesz kupić ten sprzęcik. Zapomniałem dodać. Lepiej żebyś załapał okazje na ostatnią wersję Firsta. Jest to wersja na 4 ogniwa AA (paluszki chamtchue :jump ) z 4 pokrętłami. 4 pokrętło to dodatkowa opcja manualnego dostrojenia do gruntu, ale jak na razie nie była mi potrzebna. Tak czy inaczej lepiej upatrzyć ową wersję. Możesz i kupić jednaz pierwszych wersji, ale o ile pamiętam to byłą ona zasilana 12 ogniwami AA Więc chyba lepiej byłoby zainwestować w akumulatorki o podobnej pojemności. I to by byo na tyle, jak byś miał jakiejś pytania to pisz proszę ja ciebie bardzo. Z chęcią odpowiem.
|