Teraz jest poniedziałek, 29 czerwca 2026, 00:01

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: TM 808 Potrzebuje Informacji
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 10:50 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 30 stycznia 2005, 23:35
Posty: 165
Lokalizacja: Szczecin
prosze o informacje o tym sprzecie

Do tej pory chodzilem z Minelab Muszkieterem


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 11:17 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Witam!

Czy to że do tej pory chodziłeś z Muszkieterem oznacza że już z nim nie będziesz chodził bo się przestawiasz na TM808?
To tak jakbyś do tej pory polował na motyle ale nagle się zdecydował że słonie są łatwiejsze do złapania :jump
Ogólnie sprzęt spoko i z "płytowców" godny polecenia...

Pozdrawiam i nie odpuszczaj swojego Muszkietera bo jeśli masz znaleźć większy skarb to i tak go znajdziesz a płytowiec Ci w tym niewiele pomoże..

VW


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 11:23 
Offline
Użytkownik zbanowany
Użytkownik zbanowany

Dołączył(a): niedziela, 30 stycznia 2005, 23:35
Posty: 165
Lokalizacja: Szczecin
nie chce odpuscic Muszkietera bo wiem ze 808 nie znajde monetki no chyba ze wiadro monetek :)

mam na swoich terenach wiele zapomnianych wiosek palacyków i podobno ten sprzet bedzie lepszy niz mushkieter

jak sie sprawuje ta opcja do pustych przestrzeni?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 12:53 
Offline
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany
Forum Thesaurus - Użytkownik Zbanowany

Dołączył(a): środa, 13 kwietnia 2005, 08:58
Posty: 1155
Lokalizacja: Ziemia - Planeta Ludzi (Czasowo Port Royale)
Dość średnio ale fajnie wiedzieć że taka opcja jest ;) :1

Pozdrawiam

VW


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 14:16 
Offline
"Spammerus maximus"

Dołączył(a): piątek, 11 lipca 2003, 00:00
Posty: 1152
Lokalizacja: Wawa
Jeśli masz możliwość to pochodź trochę z tym sprzętem. W moim przypadku wydałem ponad 3000 zł i sprzęt leży w pudełku po kilkukrotnym użyciu. Na kule armatnie i duże rzeczy OK, ale
1. nie możesz nosiś fiscarsa tylko małą łopatkę.
2. znalezione fanty zostawiasz w miejscu znalezienia .
3. po kilku dziurach odchodzi ochota na szukanie.
To moje dotychczasowe spostrzeżenia z użytkownia TM


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 5 lipca 2005, 21:05 
Offline
Młodszy Chorąży Sztabowy
Młodszy Chorąży Sztabowy

Dołączył(a): wtorek, 11 maja 2004, 15:10
Posty: 176
Moje uwagi są podobne do uwag Hansa:
1.TM kupiony kilka lat temu był w użyciu w naszej ekipie....może cztery razy.
2.Garrett GTI kupiony z "głęboką przystawką"-przystawka nawet nie przetestowana przez kumpla który wcześniej się na nią uparł strasznie.
3.Chodzenie z takim sprzętem wymaga bardzo konkretnego,głębokiego namiaru.I tylko w takim przypadku zakup tego sprzętu ma sens.Jako przykład możą służyć osiągnięcia SHARKYego.Spacerowanie z nim "ot tak" to większa mordęga i gorsze efekty niż spacer "ot tak" z "Nowakiem".
Pozdrawiam,
wicja1


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 lipca 2005, 00:24 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): środa, 24 września 2003, 04:36
Posty: 3129
Lokalizacja: Górny Śląsk
Oj co prawda, to prawda. TM nie lubi stukania, więc w krzaczory z nim nie wejdziesz.
Do tego dochodzą różne inne uciążliwości. Ja na przykład miałem problem z butami, bo ta cholera łapie blachy w podeszwach. Do kopania musisz mieć szpadel, ale nosić go ze soba nie sposób, bo też łapie. Więc niezbędna jest druga osoba, z tradycyjnym wykrywaczem, do precyzyjnego namierzania i logistyki :)
Generalnie, mało przyjemne szukanie. Czasami wręcz irytujące. Ale jak mówiła moja Babcia: "Jak się przywyknie, to i wisieć piyknie" :)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 lipca 2005, 09:43 
Offline
Kwatermistrz
Kwatermistrz

Dołączył(a): poniedziałek, 12 maja 2003, 00:00
Posty: 338
witam!
Ja co prawda z TM nie chodziłem ( bo i po co ? ) ale za to poczyniłem dla siebie kiedyś Two box'a. i z tym biegałem cały sezon. Ma takie szukanie o tyle sens o ile ma sie odpowiedni teren do szukania , cierpliwość i kolegów co niosą łopatę,i zwykły wykrywacz. Ja akurat szukałem na terenie Kępy Oksywskiej ,gdzie wojna przetoczyła sie dwa razy. A co za tym idzie ilość zakopanych okopów , dołow wszelkiej maści i ziemianek jest olbrzymia.W sumie to prawie za każdym wyjściem coś było ,a to hełm , a to puszka po gamasce , a to jakieś działko plot :). Mimo sukcesów i tak w końcu znudziło nam się kopanie setek dołów na dwa metry za blachą , pustą skrzynką, kołem od roweru , obręczą od beczki itp. Tak więc zanim ktoś skusi sie na taki typ wykrywacza to musi wiedzieć o "ciernistej drodze" tego typu poszukiwań .
Choć w tej chwili ( gdy wszystko prawie przeszukane ) tego typu sprzęt daje większe szanse .
pozdrawiam .


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 6 lipca 2005, 11:18 
Offline
Generał Dywizji
Generał Dywizji

Dołączył(a): niedziela, 13 lipca 2003, 00:00
Posty: 993
Lokalizacja: Gdynia
Two box-em znajdowałem olbrzymie ilości wszelkiej maści pocisków, w tym bomb lotniczych i złomu ale nigdy np. garnka z monetami. Długo chodzi się bez sygnału a jak już jest, to jak powyżej. Nie znaczy to, że inni nie znajdują, tylko kto by się tym chwalił?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL