ssr napisał(a):
zdiecia z wypraw do bas-u na redlowie masz na
http://www.schron.multicon.pl w galeri w dziale sekcja kanalarska;)
Dokłądnie o to mi chodzi, galeria "Wyprawa 27 IV 2002 schrony na klifie", zdjęcie no. 3
Zapomniałem o tym zasypanym korytarzu w elekrowni, naprzeciwko wejścia, tylko jeśli był by to jeden obiekt - był by naprawde duży :) plany mierzenia calosci byly odlozone na kolejny wypad - jednak ekipa non stop podróżuje po różnych dziwnych "ciepłych krajach" :) Jeszce jedno mnie zaintrygowało w tej elektrowni, ale może fotki podeśle przy po kolejnym wypadzie, nie wiem czy dobrze to coś opisze :) Zasypane duże wyjście koło tych wymienników ciepła akurat znalazłęm na zewnątrz - rzeczywiście było to większe wyjście, widać że podobnie do schronu na górze były wyłożone przed nim betonowe płyty.
Widzę że przy waszej wyprawie (blisko 2 lata temu) - były jeszcze drzwi do rozdzielni - w tej chwili już ich nie ma :/ I chyba tylko nam udało się trafić na zamknięte drzwi do zasadniczej części schronu :)
Moje totki są tu:
http://free.of.pl/o/oliwabiz/ - nie wiem czemu link .tk nie dziala.
Jeśli chodzi o eksplorację schronów w Gdynii - to się pisze :)