Teraz jest niedziela, 28 czerwca 2026, 06:43

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 23 marca 2003, 18:05 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): piątek, 15 lutego 2002, 01:00
Posty: 304
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Niestety plotki potwierdziły się - właśnie czekam na więcej informacji - jeśli tylko coś będę wiedział - dam znać.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 23 marca 2003, 23:51 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): piątek, 15 lutego 2002, 01:00
Posty: 304
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Witam ponownie - przed chwilą dostałem info od znajomego. Jak donoszą dobrze poinformowane źródła (nadleśniczy) włodarz został wynajęty w wyniku przetargu - więcej informacji, min przez kogo, będę wiedział w tym tygodniu - od razu dam znać na forum <BR> <BR>pozdro <BR>Muzzy


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 kwietnia 2003, 11:23 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): piątek, 15 lutego 2002, 01:00
Posty: 304
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Szok - w czerwcu Włodzarz ma być udostępniony turystom - ktoś musiał władować w to więcej szmalu, aby tak szybko przygotować trasę.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 kwietnia 2003, 14:47 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 11 marca 2003, 01:00
Posty: 13
Lokalizacja: wrocław
powiem błąd ortograficzny!!! !@#$%%^^& ( ingerencja moderatora-nie będę tolerował słów powszechnie uważanych za wulgarne)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: czwartek, 3 kwietnia 2003, 15:15 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 24 stycznia 2003, 01:00
Posty: 527
AAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <BR><IMG SRC="/Forum/phpBB/images/smiles/firing.gif">


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 kwietnia 2003, 20:15 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): wtorek, 23 lipca 2002, 00:00
Posty: 19
Lokalizacja: Dolny Śląsk
....I stało się to, co w końcu kiedyś musiało się stać ! I jakby na to nie patrzył stało się to przed wielką ofensywą Unii Europejskiej. Co z DUCHEM Włodarza ? Gdzie hipotezy, domysły, działania w terenie Braci Poszukiwawczej ? Czy naprawdę wszystko na tym świecie da się skomercjalizować ? Czy nowy właściciel myśli o piniążkach, czy zostawi małe co nieco dla NAS ? To tylko jedne z wielu pytań, jakie rodzą się w związku z tą sprawą. Pozdrowionka !!! PA!


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 4 kwietnia 2003, 20:27 
Offline
Porucznik
Porucznik

Dołączył(a): piątek, 15 lutego 2002, 01:00
Posty: 304
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Witam <BR>Z tego co napisal Jasiek na forum O. to obecny wlasciciel nie zamierza tam duzo zmieniac - podobno woda ma zastac, bedza zjazdy na linie szybem i "rejsy" pontonem - wiec trasa udostepniona dla turystow bardziej extremalnych...


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 6 kwietnia 2003, 20:07 
Offline
Starszy Kapral
Starszy Kapral

Dołączył(a): piątek, 5 lipca 2002, 00:00
Posty: 36
Witam, <BR> <BR>mam najświerzsze informacje z włodarza bo tam dzisiaj byłem: <BR>jeżeli ktoś ma jeszcze nadzieje że informacja o dzierżawie systemu to taki brzydki żart to niestety nadzieje te są płonne - na systemie prowadzone są obecnie prace porządkowe, wycięto krzaki, wzdłurz drogi udrożniono rów odprowadzający wodę spływającą ze stoku, odsłonięto betonowe relikty - to fajne, gorsza sprawa to fakt zasypania wejść do systemu, nie ma szans na dzikie zwiedzanie, czy to się komuś podoba czy nie. <BR>Miałem przyjemność rozmawiać panem (bardzo sympatyczny), który nie jest co prawda właścicielem, ale jego bliskim znajomym (samego właścicieli widziałem ale miał on dzisiaj inne sprawy na głowie - o tym za chwile) i wie co ma się dalej z systemem dziać: będzie on udostępniany stopniowo, ma być sprawna i ciekawa obsługa, atrakcje mają być dostosowane do potrzeb turystów tj. inaczej dla zielonych turystów inaczej dla doświadczonych wyjadaczy. Tyle plany, zobaczymy co wyjdze ..... <BR> <BR>Co do właściciela, jego problemem był upart T 55, który stanął sobie jakieś 200 metrów powyżej "baraków SS" na drodze i chwilę potrwało zanim ruszył wyżej. <BR>Czołg jest elementem skansenu militariów, jaki powstaje obok Włodarzy, i jak pisałem wyżej stanął on z braku paliwa co wyglądało dość ciekawie ... Góry Sowie, zima, czołg. <BR>W końcu dzięki pracy dwóch mechaników i pomocy dużej maszyn budowalanej (czołg odpalił "na pych") maszyna dotarła do miejsca przeznaczenia. <BR> <BR>Konkludując: dzieje się dużo sami oceńcie czy dobrze czy źle ... fajnie że ktoś się zabrał profesjonalnie za opiekę nad systemem ale czułem się trochę dziwnie gdy schodzęc w końcu z góry, wraz z żoną mineliśmy gościa z dwiema dyżymi tablicami pod pachą o treści "ZAKAZ WSTęPU". <BR> <BR>Pozdrawiam <BR>F.Cab.Abab


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 6 kwietnia 2003, 20:40 
Offline
Starszy Szeregowy
Starszy Szeregowy

Dołączył(a): czwartek, 13 marca 2003, 01:00
Posty: 13
Lokalizacja: Poznan
Mysle, ze na razie nie nalezy skakac z mostow (nawet Baileya:) ani podcinac sobie zyl, prawda jest taka ze chyba zaden z listowiczow nie byl w stanie zadnych konkretnych wykopkow we Wlodku zrobic, a skoro koles ma $$ to moze sprawy rusza do przodu... Przynajmniej na razie W. beda badac (?) jacys Polacy a nie potomkowie gestapowcow. A "Zakaz wstepu"... kto normalny sie tym przejmuje?;)


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: poniedziałek, 7 kwietnia 2003, 10:15 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 24 stycznia 2003, 01:00
Posty: 527
Faktycznie, jeżeli właściciel dysponuje $$ to może coś ruszy do przodu. Nawet dobrze że zabiorą się za konserwację, szkoda tylko że "duch" Włodarza nie powróci już nigdy.Nie będziemy przeciskać się przez ciasne wejście upaprani po pachy błotem, nie będzie schodziło już powietrze z pontonu na środku "jeziorka" <IMG SRC="/Forum/phpBB/images/smiles/icon_cry.gif"> - szkoda trudno sie będzie do tego przyzwyczaić.


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: wtorek, 8 kwietnia 2003, 09:35 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): środa, 9 października 2002, 00:00
Posty: 45
Tylko dwie tabliczki zakazu i jeden nieruchawy czołg dla ochrony wlodarza przed wścibskim? Taż to kpina jakaś! A pieski, wieżyczki strzelnicze, zasieki itp.?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 9 kwietnia 2003, 00:57 
Offline
Kapitan Petersen

Dołączył(a): czwartek, 9 stycznia 2003, 01:00
Posty: 1486
Lokalizacja: Stare Dunajczyska
Jest takie przysłowie: "Jak nie można z kimś wygrać, to trzeba się z nim zaprzyjaźnić". <BR> <BR>I to chyba jest rada na zmartwienia miłośników Włodarza.
[addsig]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: środa, 9 kwietnia 2003, 09:05 
Offline
Plutonowy
Plutonowy

Dołączył(a): środa, 9 października 2002, 00:00
Posty: 45
A historia uczy że nie ma niezwyciężonych i każde imperium kiedyś pada i jeszcze że jak nie mozna wygrać to sie szuka naturalnych sprzymierzeńców (kurde-książe chyba mnie lubił). Można też pobawić sie w podchody (po co od razu wygrywać?). A ponieważ nie ma to związku z wlodarzem-ma ktoś namiary na tego przesympatycznego dzierżawce?


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: piątek, 11 kwietnia 2003, 13:41 
Offline
Moderator
Moderator

Dołączył(a): piątek, 24 stycznia 2003, 01:00
Posty: 527
O tak NAMIARY! dobra myśl. Podoba mi się


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
 Tytuł:
PostNapisane: niedziela, 13 kwietnia 2003, 18:30 
Offline
Szeregowy
Szeregowy

Dołączył(a): niedziela, 13 kwietnia 2003, 00:00
Posty: 2
Duch Włodarza nie umarł, zmieni się jego charakter na paskudnie komercyjny. Pozostaje przecież Osówka, Rzeczka, Soboń i kilka innych. Jeśli nie można wejść do Włodarza bo wszystko zamykają to może najwyższy czas znaleźć "tylne wejście"? Może pomoże nam inny kompleks?
[addsig]


Góra
 Zobacz profil  
Odpowiedz z cytatem  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL